Poskytovaná zdravotní péče

Všeobecné praktické a vnitřní lékařství

Léčebně preventivní, diagnostickou, dispenzární péči všech pacientů a zejména o pacienty s vysokým krevním tlakem, poruchou metabolismu tuků, sledování poruch a léčby funkce štítné žlázy, diabetiky včasná diagnostika a sledování pacientů s kompenzací v tabletové formě ale také nemocemi pohybového aparátu. Očkování, cílené obstřiky bederní páteře, kloubů kolen, ramen, atd

Dispenzární a odborná péče

Měřeny jsou u nás tzv. elementy zdravotní péče.  Hypertenze, diabetes, lipidy, tyreopatie

Provádíme dekompozice kvality na elementy, které se označují pojmem STANDARDY. Každý standard reflektuje element kvality poskytované péče - AKORD, VZP plus. Programy HN, diabetu atd... 

Nemoci zad a pohybového ústrojí - léčba celková a lokální

Léčba onemocnění pohybového ústrojí. Většinou se bolesti zad objevují na konkrétní části páteře. Rozlišujeme tedy bolest v oblasti krční, hrudní a bederní. Zapříčiňuje ji oslabení hlubokých stabilizačních svalů, přičemž povrchové svaly jsou přetížené. Může pak dojít k omezení hybnosti a mravenčení v končetinách. Ta je spojená s křečí zádových svalů, případně s nepříjemnou bolestí zad mezi lopatkami. 


Výuka a praxe budoucích lékařů. 

 Lékaře v předatestační přípravě.


Pracovně právní služby firmám, školám, obcím

V naší ambulanci provádíme také závodně preventivní péči. Tuto službu poskytujeme řadě podniků v našem regionu. Díky nadstandardnímu vybavení naší ambulance (např. spirometrie, pulsní oxymetrie, EKG) a přímé návaznosti na další odbornosti jako například ORL, radiodiagnostickou či plicní ambulanci jsme schopni řadu těchto vyšetření provést ve velice krátkém čase s důrazem na potřeby zaměstnanců a zaměstnavatelů.

Fyzikální terapie, elektroléčba

Fyzikální terapie užívá téměř většinu známých druhů energii jako terapeutický prostředek. Např:

elektrická energie elektroterapie galvan, DD proudy

energie magnetického pole magnetoterapie distanční terapie

TENS a Träbertovy proudy

Periradikulární a vazový obstřik a myoskeletální vyšetření

"Periradikulární obstřik" je lékařský postup, který se často používá k léčbě bolesti způsobené problémy s páteří, konkrétně s obratlovými disky a nervovými kořeny, které vystupují ze páteře.